Multitool GERBER BEAR GRYLLS ULTIMATE

Multitool GERBER BEAR GRYLLS ULTIMATE

199,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- stal nierdzewna
- 12 narzędzi
- system blokady narzędzi Safe.T.Plus
- nylonowy pokrowiec w zestawie
- długość całkowita po rozłożeniu: 160 mm
- długość całkowita po złożeniu: 102 mm
- waga: 270 g
- producent: Gerber

dodatkowe informacje

Multitool GERBER BEAR GRYLLS ULTIMATE

Szkielet oraz narzędzia multitoola Gerber Ultimate wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, gwarantującej solidną i trwałą konstrukcję. Ergonomiczna rękojeść, posiada gumowane wstawki co zapewnia pewne i wygodne użytkowanie, nawet mokrą lub tłustą dłonią, co jest szczególnie istotne podczas wszelkich prac naprawczych w warunkach terenowych.

Głównym narzędziem toola są kleszcze, którymi bez problemu możemy ciąć kable lub druty. Konstrukcja kleszczy oparta jest na sprężynie, dzięki temu możemy nimi pewnie i wygodnie operować jednorącz. W toolu Ultimate posiadamy pełen dostęp do wszystkich narzędzi, bez konieczności rozkładania całego narzędzia, jak ma to miejsce w klasycznych multitoolach. Zewnętrznie osadzone narzędzia posiadają ponadto blokadę SAF.TPLUS, która automatycznie blokuje w pełni otwarte ostrza oraz narzędzia. Do przenoszenia narzędzia Gerber przy pasie otrzymujemy pokrowiec z nylonu balistycznego, materiału odpornego na przetarcia i działanie pleśni. Do multitoola Bear Grylls Ultimate dołączany jest poradnik survivalowy Beara Gryllsa - "Priorytety przetrwania".

Multitool Ultimate to solidnie wykonane narzędzie, przydatne zarówno na co dzień jak również podczas wszelkiej formy aktywności outdoorowej.

Narzędzia:

- sprężynowe kleszcze z funkcją cięcia drutu
- ostrze gładkie
- ostrze zębate
- otwieracz do butelek
- otwieracz do puszek
- wkrętak phillipsa ( krzyżakowy )
- wkrętak płaski mały
- wkrętak płaski duży
- piłka
- nożyczki
- stalowe kółko na linkę

podobne produkty