Wiatrówka karabinek RANGER 105X TORPEDO kal.4,5 mm

Wiatrówka karabinek RANGER 105X TORPEDO kal.4,5 mm

689,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- model: MOD 100X TORPEDO
- kaliber: 4,5mm
- prędkość pocz.: 280 m/s
- rodzaj kolby: polimerowa
- waga: 3500g
- długość: 1160mm
- długość lufy: 430mm

dodatkowe informacje

Karabinek Wiatrówka RANGER 105X TORPEDO kal. 4,5 mm

Jeśli dużo i często strzelasz, ten karabinek jest dla Ciebie. Dolny naciąg to rozwiązanie, które poprawia celność i trwałość karabinka, gdyż lufa nie jest narażona na obciążenia przez cały okres użytkowania. Dostępny w dwóch kalibrach karabinek posiada precyzyjny mechanizm spustowy i system redukujący drgania i odrzut SAS.

- lufa gwintowana
- bezpiecznik automatyczny
- dolny naciąg sprężyny
- kanalik do ładowania śrutu z ryglem
- polimerowa kolba z baką typu monte carlo
- system antywstrząsowy SAS
- gumowa stopka
- dwustopniowy, precyzyjny mechanizm spustowy z regulacją luzu i siły nacisku
- teksturowany uchwyt
- dwójnóg w komplecie
- precyzyjnie regulowane przyrządy celownicze typu TRU-GLO
- podwójna szyna 11mm i 22mm ze stoperem do zamontowania celownika optycznego

Wiatrówki RANGER to produkty znane i cenione na Polskim rynku za wysoką jakość wykonania połączoną z umiarkowaną ceną.

Większość tureckich wiatrówek jest od lat ceniona za swoje zalety, lecz miały pewien mankament - mianowicie dość twardo działający spust i nieprzyjemny odrzut przy strzale. Teraz nie jest to już problemem, gdyż modele Ranger wyposażone są standardowo w nowoczesny, lekko i precyzyjnie działający regulowany system spustowy - QUATTRO. Ten mechanizm znajdziesz w karabinkach RANGER.

Z kolei niepożądany odrzut przy strzale został zredukowany przy pomocy prostego lecz skutecznego systemu SAS. To rozwiązanie redukuje drgania i szarpnięcia oraz przyczynia się do minimalizowania zużycia podzespołów karabinka i wrażliwej optyki jeśli jest zamontowana.

Twardy spust to już przeszłość. Karabinki RANGER to znakomite tureckie wiatrówki z prawdziwym dwustopniowym, regulowany spustem. Odpowiednio wyregulowany spust to pewny strzał bez wysiłku i lepsza celność.
Ich producent może się pochwalić już ponad 30 letnim doświadczeniem w produkcji wiatrówek oraz broni myśliwskiej i bojowej.
To właśnie wieloletnie doświadczenie połączone z ciągłym podnoszenie jakości, czego dowodem jest przyznanie certyfikatu jakości ISO 9001, przyczyniło się do umocnienia pozycji tej firmy jako największego obecnie producenta wiatrówek w Europie.

podobne produkty