Paralizator elektryczny pałka z latarką Paralyseur 10 MV

Paralizator elektryczny pałka z latarką Paralyseur 10 MV

159,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Napięcie 10 000 000 V
Natężenie poniżej 10 mA
Latarka o mocy 300 lumenów
Wymiary 350 x 24-34 mm
Waga bez opakowania: 400 gram
Zasilanie - wyjmowane akumulatory 18650 2 sztuki

Produkt koncesjonowany.pdf

W zestawie znajduje się:

- ładowarka sieciowa
- polimerowe pudełko do przechowywania

dodatkowe informacje

Paralizator elektryczny pałka z latarką Paralyseur 10 MV

Pałka Electro Paralyseur 10 mln V to duży paralizator o napięciu 10 000 000 V wyposażony w latarkę o strumieniu 300 lumenów (wg standardu ANSI FL-1) działającą w trzech trybach (mocnym, słabym i stroboskopie).

Paralizator ma wytrzymały aluminiowy korpus o długości 350 mm, co skutecznie zwiększa jego zasięg działania i pozwala na wykorzystywanie go jako pałki.

Rękojeść paralizatora stanowi zwężony odcinek profilowanego korpusu wykonanego z karbowanego duraluminium, dzięki czemu urządzenie leży w dłoni bardzo wygodnie i pewnie.

Paralizator działa w sposób kontaktowy, rażąc napastnika prądem o bardzo wysokim napięciu 10 000 000 V. Wytworzony impuls ma średnią wartość prądu poniżej 10 miliamperów, dlatego na jego zakup i posiadanie nie są wymagane zezwolenia lub rejestracja.

Pałka paraluseur 10 mln V poraża układ nerwowy napastnika, wywołując bolesne skurcze mięśni, uczucie dezorientacji oraz zachwianie równowagi. W zależności od długości impulsu (maksymalnie do 5 sekund) układ nerwowy agresora poddawany jest dużemu obciążeniu, co skutecznie przeciwdziała podejmowaniu przez napastnika skoordynowanych działań.

Efekty działania paralizatora, w zależności od odporności na ból oraz kondycji fizycznej napastnika mogą trwać od kilku do kilkunastu minut, dając nam czas na wezwanie pomocy lub oddalenie się z rejonu zagrożenia. Powiększone elektrody oraz głośny dźwięk towarzyszący wytworzeniu łuku elektrycznego powodują, że często wystarczy jedynie prezentacja działania urządzenia, by zniechęcić napastnika.

Latarka o strumieniu 300 lumenów sprawdzi się w wielu codziennych sytuacjach, może także służyć do chwilowego oślepienia agresora, ułatwiając kontaktowe użycie paralizatora.

Urządzenie zasilane jest za pośrednictwem wyjmowanych dwóch akumulatorów typu 18650, który ładujemy przy użyciu ładowarki sieciowej. Takie rozwiązanie eliminuje wydatki związane z zakupem nowych baterii i zapewnia łatwość i wygodę eksploatacji. Jednocześnie po zużyciu akumulatorów można nabyć nowe gdyż są one dostępne w ogólnej sprzedaży.

Pałka Paralyseur 10 mln V obsługiwana jest za pomocą 3 przycisków tj. włącznika głównego oraz dwóch przycisków na środku koprusu za pomocą których włączamy tryb paralizatora, tryb latarki lub tryb zerowy.

Taka funkcjonalność powoduję, że paralizator doskonale sprawdzi się jako skuteczne narzędzie dla pracowników ochrony, stróżów oraz osób cywilnych szukających wydajnego rozwiązania do samochodu, domu lub firmy.

W zestawie znajduję się także solidne polimerowe pudełko ochronne.

Paralyseur 10 mln V to bardzo mocny i skuteczny paralizator, przeznaczony dla osób cywilnych oraz pracowników ochrony.

podobne produkty