Wiatrówka karabinek PCP Air Arms EV2 MK4 kal. 4,5 mm

Wiatrówka karabinek PCP Air Arms EV2 MK4 kal. 4,5 mm

6 900,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Kaliber: 4,5 mm
Waga: 4,14 kg
Ciśnienie robocze kartusza: 200 bar
Liczba strzałów z 1 naładowania: 100
Energia kinetyczna pocisku: 16,3 J 
Długość całkowita(bez regulacji stopki): 108 mm

Długość lufy 420 mm
Producent: Air Arms, Wielka Brytania

W zestawie znajduje się:

- karabinek AA EV2 kal. 4,5 mm
- tabele prędkości do konkretnego karabinka
- przejściówka do ładowania
- opakowanie śrutu Diabolo
- zestaw 50 tarcz tekturowych
- 12 miesięczna gwarancja wraz z instrukcją obsługi

dodatkowe informacje

Karabinek wiatrówka PCP Air Arms EV2 MK4 kal. 4,5 mm

Jeden z najlepszych karabinków FT dostępnych na rynku. Model EV2 będąca poszerzeniem linii Pro Target.
Najwyższa klasa myśli technicznej firmy Air Arms. Komponenty z najwyższej półki , matchowy spust czynią ten karabinek idealnym dla osoby szukającej sposobu na podniesienie własnych wyników lub zwyczajnie dla strzelców, którzy chcą być najlepsi.  

Najnowszy produkt renomowanej brytyjskiej firmy Air Arms. Został specjalnie zaprojektowany na potrzeby zawodów strzeleckich typu Field Target. Jego budowa przebiegała pod nadzorem czołowych strzelców FT z całego świata. Karabinek jest wykonany całkowicie z metalu i drewna. Nie zastosowano w nim żadnych elementów plastikowych. Karabinek może być ładowany za pomocą butli lub ręcznej pompki. Standardowe ciśnienie w zbiorniku wynosi 200 bar. Pełny zbiornik pozwala na oddanie 100 strzałów. Ev2 posiada wbudowany manometr ukryty w dolnej części zbiornika.
Baka, stopka oraz spust są w pełni regulowane, co pozwala na spersonalizowanie karabinka indywidualnie, dzięki  czemu strzelec przyjmuje możliwie najlepszą pozycję do oddania strzału. 
Karabinek dostarczany jest w firmowej, pojemnej walizce. Walizka jest wykończona w środku grubą gąbką.  Zamykana jest na 4 solidne zatrzaski. W komplecie znajduje się dysk z instrukcją obsługi, programem do obliczania ilości klików na lunecie w stosunku do odległości. Wydrukowaną tabelę można umieścić na bocznej ściance karabinka. Ev2 posiada pełną regulację stopki, baki oraz podstawek. Wyposażony jest w szynę umożliwiającą umieszczenie go na dipodzie, szynę montażową dla lunety, kompensator, wysuwaną poziomnicę oraz wskaźnik wiatru.
Model dedykowany praworęcznym strzelcom.


podobne produkty