Wiatrówka pistolet Umarex XBG kal. 4,5 mm BB

UMAREX

Wiatrówka pistolet Umarex XBG kal. 4,5 mm BB

169,00 zł

Dane techniczne:

- model: Umarex XBG
- kaliber - 4,46 mm BB
- prędkość początkowa: 120 m/s
- typ śrutu: kulka stalowa BB 4,46 mm
- pojemność magazynka: 19 sztuk
- zasilanie: nabój CO2 12 gram
- waga: 400 gram
- długość całkowita: 170 mm
- kod producenta: 5.8173

W zestawie znajduje się:

- zestaw tarcz tekturowych
- 1 nabój CO2
- opakowanie stalowych kulek BB

dodatkowe informacje

Wiatrówka pistolet Umarex XBG kal. 4,5 mm BB

Umarex XBG to tani pistolet wiatrówkowy CO2, idealny do strzelectwa rekreacyjnego. Ma lekką, polimerową budowę i jest wygodny w użyciu również dla młodzieży i kobiet. Kompaktowa konstrukcja i nowoczesny design są inspiracją dla współczesnej broni palnej. Zastosowana tu szyna Picatinny umożliwia zamontowanie dodatkowych akcesoriów, takich jak latarki i laserowe znaczniki celu.

Wiatrówka jest zasilana kapsułą CO2 o pojemności 12 g, montowaną w dolnej części chwytu. Po jednorazowym zastosowaniu jednej markowej kapsuły można oddać około 80 strzałów z prędkością około 125 m/s. Ilość strzałów zależy od temperatury powietrza i prędkości strzału. Mechanizm spustowy jest typu DAO (Double Action Only), co oznacza, że aby oddać strzał wystarczy pełne ściągnięcie spustu. Wiatrówka strzela śrutem 4,46 mm BB's, który jest magazynkowany w rękojeści.

Metalowy magazynek pomieści 19 stalowych kul i można go łatwo i szybko uzupełnić po wystrzeleniu. Wiatrówka ma ustawiany na prawo bezpiecznik, który blokuje spust podczas przenoszenia lub przechowywania. Wyposażona jest w stałe mechaniczne przyrządy celownicze ze stałym ustawieniem.

    podobne produkty