Ruchomy tor Gamo Moving Target System

Ruchomy tor Gamo Moving Target System

499,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

4 stopnie prędkości
Mechanizm napędzany 6 bateriami R14 (nie są załączone)
Mocna konstrukcja
Zalecany do wiatrówek o prędkości pocz. nie przekraczającej 305 m/s
Wysokość: 30 cm
Waga: 10,1 kg
Długość toru: 188 cm

dodatkowe informacje

Ruchomy tor strzelecki Gamo Moving Target System


Elektronicznie sterowana, składana strzelnica wiatrówkowa. Szybko i łatwo montowalna, pozwala na trenowanie celności strzału do ruchomego obiektu. Zasilana jest bateriami dzięki czemu łatwo możemy ją ustawić zarówno w przydomowym ogródku jak i na pikniku rodzinnym.  Lekka, wytrzymała konstrukcja, którą łatwo jest przenieść w miejsce w którym zamierzamy strzelać.

Strzelnica posiada 4 prędkości poruszania się celu. Idealna kombinacja treningu i zabawy. Strzelnica została zaprojektowana dla strzelców o różnym stopniu zaawansowania. Strzelnica to stalowy, składany tor o długości niemal 2 metrów oraz poruszający się po nim wózek z właściwym celem. Cel stanowi figurka jelenia, która została dobrana w taki sposób, aby można było prowadzić trening strzelecki proporcjonalny do strzelania do jelenia z broni myśliwskiej na różnych odległościach.

Regulacja prędkości poruszania się celu sprawia, że zarówno początkujący jak i doświadczony adept strzelectwa znajdzie mnóstwo zabawy i możliwości treningu.

Strzelnica wykonana została z grubego aluminium, a oprócz tego w zestawie dołączono metalowe paski stanowiące dodatkowe zabezpieczenie przed uderzeniami śrutu.

UWAGA: Strzelnica przeznaczona jest do użytku wyłącznie z ołowianymi śrutami - śruty stalowe i z twardych stopów mogą powodować rykoszety lub nawet uszkodzenie strzelnicy oraz utratę gwarancji.

podobne produkty