Wiatrówka karabinek Umarex Tac Kit kal.4,5 mm

Wiatrówka karabinek Umarex Tac Kit kal.4,5 mm

429,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

długość całkowita: 355 - 600 mm
długość lufy: 200 mm
waga: 1134g
prędkość początkowa: 140 m/s
zasilanie: kapsuła CO2 z zawartością gazu 12g
kaliber: 4,46 mm, kulka stalowa BB
atrapa tłumika w komplecie

dodatkowe informacje

Wiatrówka karabinek UmarexTac Kit kal. 4,46 mm BB

Umarex TAC KIT to zestaw strzelecki, w skład którego wchodzi popularna wiatrówka XBG 4,46 mm oraz akcesoria do konwersji, pozwalające przekształcić pistolet na styl pistoletu maszynowego. 
Umarex TAC KIT to zestaw strzelecki, w skład którego wchodzi popularna wiatrówka XBG 4,46 mm oraz akcesoria do konwersji, pozwalające przekształcić pistolet na styl pistoletu maszynowego.
Skład zestawu UMAREX TAC KIT:

1. Pistolet wiatrówkowy XBG
Pistolet UMAREX XBG to jedna z najpopularniejszych wiatrówek pistoletowych na rynku. Ze względu na wysoką jakośc i niezawodność oraz atrakcyjną cenę znajduje wielu zadowolonych nabywców. Ponadto strzelanie z tego pistoletu dostarcza wiele frajdy!
Pistolet ten jest wiatrówką zasilaną z dwunastogramowej kapsuły zawierającej sprężony dwutlenek węgla. Taka jednorazowa kapsuła umieszczana jest w rękojeści pistoletu. Jedna kapsuła wystarcza na oddanie około 100 strzałów. W rękojeści mieści się również magazynek na 19 kulek stalowych w kalibrze 4,46mm.
Dzięki takiej konstrukcji można oddać jeden strzał za drugim opróżniając magazynek nawet w czasie poniżej 10 sekund!
Niemiecki producent tego pistoletu, firma Umarex specjalizująca się w produkcji tego typu wiatrówek gwarantuje zawsze wysoką jakość i bezawaryjność produktu, dlatego też w swojej półce cenowej ten pistolet nie ma sobie równych.
Metalowy 19 strzałowy magazynek w rękojeści, szyna picantinny na akcesoria, zewnętrzny bezpiecznik oraz renomowany producent to cechy które sprawiają iż pistolet ten będzie z pewnością wiatrówkowym bestsellerem tego sezonu.

Cechy:
- kompaktowa, zwarta konstrukcja
- wymienny magazynek w rękojeści
- 19 strzałowy magazynek
- szyna picantinny
- bezpiecznik nastawny
- gwarancja marki Umarex

2. Zestaw TAC KIT do konwersji

Konwersja TAC KIT pozawala w prosty i szybki sposób przeobrazić pistolet wiatrówkowy XBG na wzór pistoletu maszynowego. Wydłużona linia celowania, wygodny chwyt przedni, składana kolba oraz celownik kolimatorowy mają zdecydowany wpływ na poprawę celności i satysfakcji z zabawy. Zestaw szyn w standardzie 22 mm pozwala stosować dodatkowe akcesoria strzeleckie tj. laserowe znaczniki celu oraz latarki.

W skład konwersji wchodzi:

- łoże ( z szynami 22 mm ) z górną częścią szkieletu i składaną kolbą
- składany chwyt przedni montowany na szynie 22 mm
- celownik kolimatorowy Walther Competition II

Po odłączeniu wszystkich składników zestawu można strzelać z pistoletu w tradycyjny sposób.

podobne produkty