Wiatrówka karabinek Hatsan 125 VORTEX kal. 5,5 mm

Wiatrówka karabinek Hatsan 125 VORTEX kal. 5,5 mm

879,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- Długość całkowita: 1255 mm
- Długość lufy: 510 mm
- Automatyczny bezpiecznik
- Maksymalna prędkość początkowa: 305 m/s (Podane wartości maksymalne - prędkość wylotowa śrutu może się różnić w zależności od masy i kształtu śrutu. Ograniczenia energii w danym kraju można osiągnąć przez zmniejszenie prędkości wylotowej. Powyższe wartości maksymalne prędkości uzyskuje się, gdy nie ma ograniczenia energii w wiatrówce.)
- Faktyczna prędkość: 260 m/s
- Waga: 3,65 kg
- Kaliber: 5,5 mm
- Lufa gwintowana
- Enegria kinetyczna pocisku poniżej 17 J

W zestawie znajduje się:

- opakowanie śrutu Diabolo
- zestaw 20 tarcz tekturowych

dodatkowe informacje

Wiatrówka karabinek Hatsan 125 Vortex kal. 5,5 mm


Najnowsze wydanie słynnego karabinka udoskonalone w nowatorski system SAS (SHOCK ABSORBER SYSTEM) oraz w system sprężyny gazowej Vortex.

System ten wymyślony i opatentowany przez firmę Hatsan ma za zadanie pochłonięcie części energii jaka tworzy się podczas wystrzału w karabinku tłokowym. Dzięki SAS udało się wydłużyć trwałość samych karabinków, zmniejszyć zmęczenie materiału oraz zniwelować niekorzystne oddziaływanie na optykę.

Wiatrówka Hatsan 125 STG cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania gwarantowaną przez tureckiego producenta broni.
Wiatrówkę wyposażono w blokadę samoczynnego wystrzału.
Po przełamaniu i naciągnięciu wiatrówki blokada automatycznie się zabezpiecza.
Oddanie strzału jest możliwe dopiero po odbezpieczeniu poprzez naciśnięcie metalowego bezpiecznika umieszczonego w tylnej części korpusu.
Sprzedawane przez nas modele Hatsanów należą do trzeciej generacji w których to przekonstruowano spust na bardziej miękki oraz zmieniono sposób kotwiczenia naciągu w mechaniźmie spustowym.
Model 125 wyposażony jest w światłowodowe przyrządy celownicze TRU GLO 
Szczególnie polecany miłośnikom mocnych wiatrówek oraz tuningu.

Zastosowany system sprężyny gazowej Vortex® Gas Piston daje również możliwość płynnego tuningu wiatrówki. Sprężynę gazową zaopatrzono w otwór umożliwiający za pomocą pompki do wiatrówek PCP dopompowanie sprężyny w zakresie od 17J do maksymalnej energii możliwej do uzyskania za pomocą klasycznej sprężyny metalowej w wybranym modelu wiatrówki sprężynowej (max 150 bar).

podobne produkty