Wiatrówka karabinek Hatsan 55 VORTEX SAS kal. 4,5 mm

HATSAN

Wiatrówka karabinek Hatsan 55 VORTEX SAS kal. 4,5 mm

779,00 zł

Dane techniczne:

- Kaliber: 4.5 mm
- Maksymalna prędkość początkowa: 390 m/s (Powyżej podane wartości maksymalne - prędkość wylotowa śrutu może się różnić w zależności od masy i kształtu śrutu. Ograniczenia energii w danym kraju można osiągnąć przez zmniejszenie prędkości wylotowej. Powyższe wartości maksymalne prędkości uzyskuje się, gdy nie ma ograniczenia energii w wiatrówce.)
- Faktyczna prędkość początkowa: 240 m/s
- Waga: 3650 gram
- Długość całkowita: 1140 mm
- Długość lufy: 450 mm
- System tłoka gazowego VORTEX Nitro Piston
- Kolba drewniana zakończona gumową stopką.
- Regulacja spustu.
- System naciągu łamany.
- Regulacja przyrządów celowniczych
- Możliwość montażu każdej lunetki
- Produkcja Turcja

W zestawie znajduje się:

- opakowanie śrutu Diabolo
- zestaw 20 tarcz tekturowych

dodatkowe informacje

Wiatrówka karabinek Hatsan 55 VORTEX SAS kal. 4,5 mm

Hatsan 55 STG Vortex to nowoczesna wiatrówka tłokowa wyposażona w rewolucyjny system sprężyny gazowej Vortex® Gas Piston. 
Hatsan 55 STG Vortex ze sprężyną gazową gwarantuje cichą pracę wiatrówki, mniejszy odrzut, powtarzalność każdego strzału, brak zużycia sprężyny gazowej podczas całego okresu eksploatacji. Sprężyna gazowa umożliwia większą celność wiatrówki przy dużo większej prędkości wylotowej oraz uzyskuje większą energię śrucin również na dużych odległościach.  

Zastosowany system sprężyny gazowej Vortex® Gas Piston daje również możliwość płynnego tuningu wiatrówki. Sprężynę gazową zaopatrzono w otwór umożliwiający za pomocą pompki do wiatrówek PCP dopompowanie sprężyny w zakresie od 17J do maksymalnej energii możliwej do uzyskania za pomocą klasycznej sprężyny metalowej w wybranym modelu wiatrówki sprężynowej (max 150 bar).
W tym najnowszym wydaniu sprężyna gazowa jest dodatkowo wyposażona w śrubę umożliwiającą spuszczanie powietrza jeśli napompowaliśmy nadmiar.
To wszystko możemy wykonać bez potrzeby demontażu tłoka z wiatrówki. Wystarczy jedynie karabinek odkręcić z kolby i mamy dostęp do dwóch otworów (jeden ładujący a drugi ze śrubą do upuszczania powietrza).

Wiatrówka Hatsan 55 Vortex to model z drewnianą kolbą wyposażony w przyrządy celownicze TRU GLO oraz w automatyczny bezpiecznik spustu.


Po przełamaniu i naciągnięciu wiatrówki blokada automatycznie się zabezpiecza. Oddanie strzału jest możliwe dopiero po odbezpieczeniu.
System ten jest bardzo przydatny ponieważ nie ma możliwości aby został oddany przypadkowy strzał.

podobne produkty