Nóż składany ELITE FORCE 601

Nóż składany ELITE FORCE 601

59,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

- producent: Elite Force
- stal nierdzewna 420
- aluminiowe okładziny
- typ głowni: clip point
- typ blokady: Liner Lock
- długość całkowita: 206 mm
- długość głowni: 81 mm
- gniazdo wymiennych bitów
- 4 stalowe bity w komplecie: płaski, krzyżakowy, imbus, torx
- masa: 161 g

dodatkowe informacje

Nóż składany ELITE FORCE 601

ELITE FORCE 601 to praktyczny nóż składany, który funkcjonalnością dorównuje małej skrzynce z narzędziami. Osiem wymiennych bitów zapewni odpowiednie narzędzie do wielu drobnych prac i napraw.

Głownię typu clip point wykonano ze sprawdzonej, nierdzewnej stali 420, która jest szeroko stosowana do produkcji noży taktycznych oraz roboczych. Czerniona głownia o profilu clip point zapewnia doskonałe właściwości tnące, można ją również łatwo i szybko rozłożyć za pomocą dwustronnego kołka. Aluminiowe okładziny mocowane są do stalowych linersów, odpowiadające za niezawodność konstrukcji podczas cięższych prac. W nożu ELITE FORCE 601 zastosowano sprawdzoną blokadę typu Liner Lock, która skutecznie zapobiega przed złożeniem się ostrza.
Nóż ELITE FORCE 601 dzięki dołączonym bitom może również pełnić rolę wkrętaka. Bity chowane są mocowanych na okładzinach ,polimerowych panelach, które w znaczy spsób poprawiają pewny chwyt noża. Gniazdo bitów znajdujące się na końcu rękojeści pozwala na szybką i wygodną wymianę bitów, co znacznie usprawni naszą pracę. Do wygodnego przenoszenia noża na pasku otrzymujemy w zestawie nylonowy pokrowiec. Nóż ELITE FORCE 601 to przydatne narzędzie, które warto mieć ze sobą w każdej sytuacji.

ELITE FORCE
Marka specjalizująca się w produkcji replik, sprzętu do AIPSC i sprzętu taktycznego. Produkuje najwyższej jakości repliki które rygorystycznie sprawdzane są pod względem celności, mocy, oraz reakcji na spust. Sprzęt tej marki zaspokoi potrzeby airsoftowca jak i zawodnika AIPSC oraz zwolenników taktyczności mającej zastosowanie w życiu codziennym oraz w hobby.

podobne produkty