WIatrówka pistolet Colt Government 1911 kal. 4,5 mm

UMAREX

WIatrówka pistolet Colt Government 1911 kal. 4,5 mm

1 229,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Kaliber: 4,5 mm
Napęd: 12 g nabój CO2
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość lufy: 122,5 mm
Długość całkowita: 220 mm
Pojemność magazynka: 8 śrucin
Prędkość początkowa kulki: 120 m/s
Waga: 1080 gram
Producent: Umarex, Niemcy & Colt, USA
Kod produktu: 417.00.00

W zestawie znajduje się:

- 1 nabój CO2
- paczka śrutu Diabolo
- opakowanie tekturowych tarcz strzeleckich
- 2 magazynki 8 strzałowe
- polimerowa walizka

dodatkowe informacje

WIatrówka pistolet Colt Government 1911 kal. 4,5 mm

Colt Government 1911 A1 czarny 4,5 mm Diabolo CO2 to pistolet wiatrówkowy klasy premium, o ciężkiej metalowej konstrukcji, wyposażony w gwintowaną lufę, mechanizm spustowy SA/DA oraz bezpiecznik chwytowy.

Colt Government 1911 A1 czarny 4,5 mm Diabolo CO2 to efektowna wiatrówka zasilana kapsułą CO2 12 g, która wyróżnia się precyzyjnym wykończeniem oraz dużą dbałością o detale. Pistolet wykonano w całości z metalu (poza okładzinami rękojeści), co wpływa na jego ciężar wynoszący aż 1080 g!

Taka budowa powoduje, że mamy nieodparte wrażenie obcowania z prawdziwą bronią, co z pewnością zainteresuje wszystkich pasjonatów strzelectwa i militariów. Podobnie jak w broni palnej, wiatrówka została wyposażona w dwa bezpieczniki tj. chwytowy oraz skrzydełkowy.

Bezpiecznik umieszczony na rękojeści pistoletu wymusza prawidłowy chywt (wysoki), w przeciwnym razie oddanie strzału nie będzie możliwe. Celowanie odbywa się przy użyciu mechanicznych przyrządów celowniczych o stałej nastawie.

Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, która nadaje wystrzelonym śrutom prędkość około 120 m/s i umożliwia oddanie do 60 równych wystrzałów. Nabój CO2 montowany jest w chwycie pistoletu po zdjęciu polimerowej okładziny.

Instalacja/ wymiana kapsuły są bardzo proste i zajmują zaledwie kilka sekund, nie wymagają także żadnych dodatkowych narzędzi.

Dzięki zastosowaniu gwintowanej lufy, standardowego śrutu diabolo 4,5 mm oraz spustu o niewielkim ciężarze wiatrówka cechuje się także wysoką precyzją, oraz powtarzalnością strzałów.

Wiatrówka wykorzystuje magazynek wianuszkowy o pojemności 8 śrutów diabolo 4,5 mm. Dostęp do portu magazynka uzyskujemy poprzez wciśnięcie dźwigni zrzutu zamka. Do strzelania zaleca się stosowanie wyłącznie śrutu płaskiego lub półokrągłego.

Mechanizm spustowy SA/DA (singla/ double action) pozwala na strzelanie zarówno precyzyjne z odciągniętego uprzednio kurka (krótsza droga i opór języka spustowego) lub typowo dynamiczne (Double Action) z wykorzystaniem samonapinania.

Solidna metalowa konstrukcja, realistyczne odwzorowanie detali oraz wysoka wydajność i powtarzalność strzałów powoduję, że Colt Government 1911 A1 czarny 4,5 mm Diabolo CO2 docenią wszyscy miłośnicy wiatrówek.

podobne produkty