Łuk bloczkowy Ek Axis czarny 2,5 CNC 30-70 LBS 32"

Łuk bloczkowy Ek Axis czarny 2,5 CNC 30-70 LBS 32"

929,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Siła naciągu: 30-70 LBS
Długość naciągu: 23,25-32 cale / 590-813 mm
Długość łuku: 32 cale / 813 mm
Wysokość cięciwy: 8 cali / 203 mm
Wariant: dla praworęcznych
Waga: 1755 gram

dodatkowe informacje

Łuk bloczkowy Ek Axis czarny 2,5 CNC 30-70 LBS 32"

Łuk Axis firmy Ek Archery Research należy do grupy łuków zaawansowanych wykorzystywanych głównie w łucznictwie tarczowym, terenowym oraz myśliwstwie. Poprzez majdan wycinany z aluminium metodą CNC, Axis jest bardzo stabilnym oraz solidnym łukiem co w znaczący sposób wpływa na jego celność.

Krzywki posiadają moduły ze zmienną geometrią przez co w wygodny sposób można zmieniać długość naciągu, posiłkując się tabelą zamieszczoną w instrukcji obsługi. Dodatkowo łuk ten wyposażony został w liczne tłumiki drgań przymocowane do majdanu, ramion oraz string-stoppera. Siłę naciągu można regulować poprzez śruby mocujące ramiona do majdanu. Dzielone ramiona wykonane zostały z włókna szklanego, które zostały przymocowane do majdanu przez dwu punktowy system podparcia. Cięciwa oraz kable zostały wykonane z materiałów odpornych na rozciąganie, przetarcie oraz wysokie obciążenia. Łuk ten posiada gwinty do montażu podstawki, celownika oraz stabilizatora centralnego.

Zaleca się stosowanie spustu oraz strzał karbonowych, aluminiowych bądź kompozytów aluminiowo – karbonowych.

Axis należy do zaawansowanej grupy łuków bloczkowy z dużym zakresem regulacji. Łuk ten można ustawić zarówno dla młodzieży jak i osoby dorosłej. Decydując się na zakup Axis'a otrzymujemy produkt, który zmienia się razem z łucznikiem. Na początku przygody z łucznictwiem, adept zaczyna od niskich wartości naciągu a po opanowaniu odpowiedniej techniki, w łatwy sposób można dokonać zmiany nastawów.

podobne produkty