Wiatrówka Diana 250 TH kal. 4,5 mm

Wiatrówka Diana 250 TH kal. 4,5 mm

749,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Model: 250 Thumb Hole
Kaliber: 4,5 mm
Energia kinetyczna: poniżej 17 J
Prędkość początkowa: około 230 m/s (JSB Exact 0,547 grama)
Długość całkowita: 1075 mm
Długość lufy: 415 mm
Waga: 3055 gram
Producent: Diana, Niemcy

W zestawie znajduje się:

- opakowanie śrutu Diabolo
- zestaw tekturowych tarcz strzeleckich

dodatkowe informacje

Wiatrówka Diana 250 TH kal. 4,5 mm

Karabinek sprężynowy Diana 250 TH to świetny wybór na pierwszą, dobrą wiartówkę. Doskonałe wykonanie i niesamowita celność na pewno nie zawiedzie początkującego, jak i zaawansowanego strzelca. Polecana do precyzyjnego strzelectwa tarczowego, a także do rekreacyjnego strzelania do puszek na dużym dystansie.

Opatentowany przez Dianę spust umożliwia regulację długości drogi. Światłowodowe celowniki TRU-GLO poprawiają skupienie oka na muszce i szczerbince przy słabym oświetleniu.

Łoże wykonano z selekcjonowanego drewna bukowego. Baka ambi z chwytem typu thumbole umożliwia strzelanie osobom prawo- i leworęcznym. Standardowa szyna 11 mm umieszczona na korpusie pozwala na zamontowanie lunety celowniczej. Automatyczna blokada spustu chroni przed niekontrolowanym wystrzałem.

Niemiecka marka Diana istnieje na rynku już ponad 120 lat. Założyciel firmy Jakob Mayer konstruując pierwszą wiatrówkę, stawiał na niezawodność i perfekcję jej wykonania. Ta idea przetrwała do dzisiaj. Obecnie w ofercie Diany można znaleźć całą gamę doskonale wykonanych i niesamowicie celnych karabinków i pistoletów pneumatycznych.

Diana to rzymska bogini łowów, której imię wdzięcznie rozbrzmiewa w nazwie firmy, obdarzonej zaufaniem przez ponad 10 milionów klientów.

podobne produkty