Rewolwer hukowy Reck model 36 okładziny drewno

Rewolwer hukowy Reck model 36 okładziny drewno

499,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Kaliber: 6 mm Flobert (short)
Mechanizm spustowy: SA/DA
Pojemność magazynka: 7 nabojów
Długość: 155 mm
Okładziny rękojeści: drewno
Waga: 500 g
Producent: Umarex/Reck, Niemcy

Produkt koncesjonowany.pdf

W zestawie znajduje się:

- polimerowa walizka
- nasadka do wystrzeliwania rac
- 2 race hukowe RP1
- 10 sztuk amunicji hukowej short
- polimerowe zapasowe okładziny rękojeści

dodatkowe informacje

Rewolwer alarmowy RECK mod. 36 z drewnianymi okładzinami


Rewolwer alarmowy RECK mod. 36

Rewolwer hukowy Reck Mod. 36 jest zasilany nabojami hukowymi 6 mm flobert (ślepymi, znanymi również jako 6 mm short). Rewolwer znakomicie sprawdzi się zarówno jako urządzenie odstraszające potencjalnych napastników, w celu wezwania pomocy oraz podczas wydarzeń okolicznościowych.

Rewolwer posiada ruchomy kurek, który współpracuje z mechanizmem spustowym SA/DA (ang.Single/Double Action - podwójnego działania) - pozwala to strzelać szybko z samonapinaniem kurka pokonując lekki opór spustu na całej długości jego drogi. Kurek może zostać napięty kciukiem lub drugą ręką (tryb SA), strzał padnie po pokonaniu oporu na bardzo krótkiej drodze spustu. W trybie DA można oddać szybko kilka strzałów, jeden po drugim z samonapinaniem - pokonując całą długość drogi spustu.

Szkielet rewolweru wykonany jest w pełni z metalu, co zapewnia realistyczną wagę i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowym atutem rewolweru jest działająca jako ejector (wyrzutnik łusek) oś obrotu bębna, ułatwiająca opróżnienie komór bębna z wystrzelonych nabojów hukowych.

Urządzenie przystosowane jest tylko i wyłącznie do stosowania naboi hukowych 6 mm flobert (6 mm short). Dzięki odpowiedniej budowie bębna rewolweru i zastosowanym w nim zabezpieczeniom, rewolweru tego nie da się przerobić na broń palną ostrą. Nie pasuje do niego żadna inna amunicja gazowa ani ostra.
Rewolwer jest dostępny bez zezwoleń tylko dla osób pełnoletnich.

Do zestawu dołączona została nasadka do wystrzeliwania rac 15 mm.

Wersja z drewnianymi okładzinami rękojeści.

podobne produkty