Paralizator elektryczny z latarką Paralyseur 8 MV

Paralizator elektryczny z latarką Paralyseur 8 MV

99,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Napięcie: 8 000 000 V
Natężenie: < 10 mA
Zasilanie: wbudowany akumulator
Latarka: LED 150 lm
Wymiary: 171 x 35 mm
Waga: 165 gram
Kolor: czarny

Produkt koncesjonowany.pdf

W zestawie znajduje się:

- kabura do noszenia na pasie
- linka zabezpieczająca na nadgarstek
- kabel do ładowania
- polierowy fuferek do przechowywania

dodatkowe informacje

Paralizator elektryczny z latarką Paralyseur 8 MV

Kompaktowy, bardzo skuteczny paralizator o napięciu wyładowania 8 000 000 Voltów z latarką diodową o mocy 150 lumenów, zasilany wewnętrznym akumulatorem. Dzięki natężeniu prądu poniżej 10 mA paralizator nie stanowi zagrożenia dla życia i jest dostępny bez zezwolenia.

Akumulator przede wszystkim zasila paralizator, który posiada kontaktową elektrodę znajdującą się na koronie (obwodzie) latarki diodowej. Źródło światła jest pomocne nie tylko podczas poruszania się w ciemności - świecąc bezpośrednio w oczy napastnika nawet z odległości kilku metrów możemy go czasowo oślepić - zdezorientować, dając sobie czas na wezwanie pomocy, ucieczkę lub przygotowanie się do odparcia napaści.

Paralizatora możemy użyć również jako kubotanu - pozwoli znosić blokady i inne chwyty stosowane przez napastnika oraz stosować uciski miejscowe i potęgować energię zadawanych ciosów. Zatem to wszechstronne urządzenie obronne pozwala bronić się przy użyciu energii elektrycznej i kinetycznej. 

Niewielkie rozmiary, solidna budowa oraz funkcje dodatkowe urządzenia wskazują na jego przeznaczenie: stała, codzienna gotowość do użycia w celu odparcia napaści. W tym celu paralizator posiada nylonowy pokrowiec ze szlufką na pas pozwalający przenosić go w najdogodniejszym dla użytkownika miejscu.

podobne produkty