Akcesoria do broni alarmowej

Akcesoria do broni alarmowej

Akcesoria do broni alarmowej to w większości części zamienne, magazynki, nasadki oraz różnego rodzaju dodatkowe oprzyrządowanie opcjonalne.
Kategoria oferuje bardzo duży wybór nasadek do rac dla pistoletów i rewolwerów alarmowych.
Nasadka do rac występuje w wersjach o standardowej długości i taka oryginalnie dołączona jest do broni alarmowej jak również występują nasadki do rac dłuższe.
Nasadki dłuższe powodują zwiększenie prędkości startowej racy co w praktyce pozwala na uzyskanie większej odległości wznoszenia do 20% w stosunku do nasadek standardowych.
Można również w tym dziale znaleźć magazynki do pistoletu alarmowego lub inaczej mówiąc magazynki do pistoletu hukowego.
Oferujemy zapasowe magazynki do pistoletu hukowego Start 1, Start 2, Start 3, Lexon 11 polskiej produkcji firmy Start Mateja.
Akcesoria do broni alarmowej to nie tylko nasadki i magazynki do pistoletów alarmowych ale również amunicja oraz race pistoletowe. Te znajdą Państwo w oddzielnych podkategoriach Amunicja Hukowa oraz Race.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą rac, znajdą Państwo tam zarówno race hukowe, gwiżdżące oraz o różnych efektach kolorowych.