Wiatrówka pistolet H&K USP kal. 4,5 mm

HECKLER&KOCH

Wiatrówka pistolet H&K USP kal. 4,5 mm

299,00 zł

Dane techniczne:

- kapsuła CO2 i magazynek na kulki BB w rękojeści
- metalowy zamek
- bezpiecznik manualny
- szyna akcesoryjna 22mm pod lufą
- prędkość początkowa: 160 m/s
- pojemność magazynka: 22 szt.
- kaliber: 4,46mm
- typ śrutu: kulka stalowa BB 4,46mm
- zasilanie: kapsuła CO2 w rękojeści 12g
- waga: 990g
- długość całkowita: 192mm
- długość lufy: 114
- paczka śrutu w komplecie
- energia kinetyczna: poniżej 17 Jouli

W zestawie znajduje się:

- zestaw 20 tarcz tekturowych
- 1 nabój CO2
- opakowanie stalowych kulek BB

dodatkowe informacje

Wiatrówka pistolet H&K USP kal. 4,5 mm

Nowa replika Heckler&Koch z metalowym zamkiem oraz magazynkiem w rękojeści.

Wśród znawców i entuzjastów broni Marka Heckler&Koch jest uznana i popularna. Model USP wiernie odwzorowuje oryginał i dysponuje dużą siłą przebicia, a jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie. Od innych, tylko pozornie podobnych modeli, odróżnia go oryginalne, charakterystyczne czerwone logo, które gwarantuje niezawodność, dobre osiągi i wysoką jakość.


Elitarna wiatrówka Heckler&Koch

Na szkielecie pod lufą umieszczona jest szyna 22 mm Weaver/Picantinny, która umożliwia montaż akcesoriów np. latarki czy celownika laserowego.

Wiatrówka H&K USP posiada pełnowymiarowy magazynek umieszczony w rękojeści, w którym mieści się zawór i kapsuła CO2 oraz podajnik na 22 okrągłe, stalowe śruciny.

Waga tej repliki jest identyczna z wagą oryginału, dlatego jej właściciel ma wrażenie obcowania z prawdziwą bronią. Uchwyt jest głęboko teksturowany, w identyczny wzór, który możemy zaobserwować w oryginalnej wersji.

Podsumowując - jest to doskonała replika, która każdemu entuzjaście daje możliwość zaliczenia się do elitarnego klubu sympatyków marki Heckler&Koch.

Historia oryginału
USP to model pistoletu relatywnie młodego, który jednak jest stosowany w elitarnych jednostkach mundurowych. Niemieckiej jakości zaufał między innymi polski GROM. Produkcje tego modelu rozpoczęto w 1993 roku, a przydomek USP to skrót od Universale Selbstladepistole

Firma Heckler&Koch
Edmund Heckler Theodor Koch to założyciele firmy, która od ponad 50 lat produkuje bojową broń palną dostarczaną służbom mundurowym wielu krajów. W roku 1959 model G3 został standardowym karabinkiem nowo powstałej formacji wojsk niemieckich "Bundeswehry". Heckler und Koch to firma, która przoduje w uzyskiwaniu kontraktów na dostawy broni dla wielu służb mundurowych, w tym jednostek specjalnych.

podobne produkty