Wiatrówka pistolet BERETTA 92 FS XX-Treme

UMAREX-WALTHER

Wiatrówka pistolet BERETTA 92 FS XX-Treme

1 299,00 zł

Dane techniczne:


lufa gwintowana
prędkość początkowa: ok. 160 m/s w zależności od zastosowanego śrutu.
wymiary: 300 x 180 mm
waga:1280 g
8 strzałowy
kaliber: 4,5 mm
moderator strumienia gazów

W zestawie znajduje się:

polimerowa walizka
2 magazynki
szyna typu RIS
celownik kolimatorowy Top Point

dodatkowe informacje

Wiatrówka pistolet Beretta 92 FS XX-Treme

Pneumatyczna BERETTA M92 XX-Treme na CO2 jest bardzo wierną kopią oryginału z bardzo eleganckim wykończeniem oraz dużą precyzją wykonana szkieletu jak i podzespołów. Piostolet jest wyposażony w szynę montażową typu RAS oraz celownik kolimatorowy Top Point. Lufa zakończona jest moderatorem strumienia gazów wylotowych. Skutkiem działania moderatora jest najwyższa precyzja strzałów.

Jest wykonana całkowicie z metalu. Przeznaczona jest do rekreacyjnego strzelania na wolnym powietrzu lub w pomieszczeniach oraz do strzelań treningowych. Ze względów na niedużą prędkość pocisków, strzelanie może się odbywać nawet w małych pomieszczeniach.

Pneumatyczna Beretta mod. 92 FS/ FS jest pistoletem zasilanym z naboju na gaz CO2 (12 g). Pistolet ten działa w systemie SA/DA tzn. kurek zbijający iglicę zaworu jest napinany przez naciśnięcie języka spustowego palcem wskazującym lub poprzez odciągnięcie kciukiem kurka do tyłu. System ten został zapożyczony z rewolwerów działających w systemie DA.

Pistolet ten strzela pociskami śrutowymi o kalibrze 4,5 mm typu diabolo lub śrutem kulistym. Pneumatyczna Beretta 92 zasilana jest z płaskiego bębenka wianuszka 8-mio strzałowego, który wkłada się do komory magazynkowej tuż przed wlotem lufy.

Pneumatyczna Beretta 92 jest doskonałą propozycją dla każdego, komu zależy na rozwijaniu swych umiejętności strzeleckich do celów sylwetkowych lub celów aktywnych przewracających się po trafieniu np. puszki po napojach.

Przy zachowaniu wymiarów i wagi zbliżonych do oryginalnej Beretty 92 znakomicie nadaje się do nauki prawidłowego noszenia pistoletu jego dobywania, przyjmowania pozycji strzeleckiej, prawidłowego celowania i ściągania spustu, czyli wszystkich tych umiejętności i zachowań, które są niezbędne do bezpiecznego obchodzenia się i użytkowania każdej krótkiej broni palnej. Zwłaszcza ze względów bezpieczeństwa każdy kto nie ma dotychczasowego obycia strzeleckiego z broni krótkiej a myśli o jej zakupie powinien najpierw potrenować na pistolecie pneumatycznym.

podobne produkty