Wiatrówka pistolet Beretta 92 FS XX-Treme zestaw

UMAREX

Wiatrówka pistolet Beretta 92 FS XX-Treme zestaw

1 499,00 zł

Dane techniczne:

- kaliber - 4,5 mm (.177) Diabolo
- lufa gwintowana
- zasilanie: kapsuła CO2 12 gram
- pojemność magazynka: 8 sztuk
- prędkość początkowa: 120 m/s
- bezpiecznik manualny
- długość całkowita z tłumikiem: 335 mm
- waga kompletu: 960 gram
- kolor: czarny
- producent: Umarex Niemcy
- kod producenta: 419.00.51

W zestawie znajduje się:

moderator gazów wylotowych poprawiający celność strzałów,
celownik kolimatorowy Top Point do dynamicznego strzelania,
pierścienie montażowe kolimatora,
moduł z 4 szynami Picatinny umożliwiający montaż dodatkowych akcesoriów strzeleckich,
2 magazynki,
polimerowa walizka do przenoszenia zestawu.

dodatkowe informacje

Wiatrówka pistolet Beretta 92 FS XX-Treme zestaw

Beretta M92 FS XX-Treme 4,5 mm to kompletny zestaw strzelecki, który oferuje nie tylko wiatrówkę Beretta M92 FS, ale także szereg zaawansowanych akcesoriów. Wyposażony w kolimator Top Point, moderator gazów wylotowych i montaż z 4 szynami Picatinny, zestaw ten wyróżnia się solidną konstrukcją z metalu. Zarówno frezowany zamek, jak i dokładne odwzorowanie detali sprawiają, że pistolet pneumatyczny nie tylko prezentuje wysoką jakość, ale również doskonale leży w dłoni.

Dwustronny bezpiecznik skrzydełkowy to praktyczne rozwiązanie, umożliwiające wygodną obsługę zarówno dla strzelców prawo- jak i leworęcznych. Dodatkowo, białe kropki na muszce i szczerbinie ułatwiają celowanie w warunkach słabego oświetlenia, co zwiększa funkcjonalność wiatrówki.

Realizm konstrukcji jest podkreślony poprzez polimerowe okładziny rękojeści o identycznym teksturowaniu jak w broni palnej. Licencjonowane oznaczenia producenta oraz logotypy wkomponowane w chwyt dodają autentyczności.

Wiatrówka wykorzystuje gwintowaną lufę, co umożliwia korzystanie ze standardowego śrutu diabolo, charakteryzującego się wysoką prędkością początkową i znakomitą precyzją. Magazynek bębnowy pomieści 8 sztuk śrutu diabolo, co zwiększa efektywność strzelania.

Zasilana 12 g kapsułą CO2, umieszczoną w rękojeści po zdjęciu drewnianej okładziny, wiatrówka Beretta M92 FS pozwala na oddanie około 60 strzałów z wyrównaną prędkością. Prędkość początkowa wystrzelonego śrutu wynosi około 130 m/s, zapewniając celny zasięg w granicach 30 m.

Mechanizm spustowy działa w trybach SA/DA, co oznacza, że strzelec może wybierać między bardziej precyzyjnymi strzałami po ręcznym napinaniu kurka, a dynamicznym strzelaniem z wykorzystaniem samonapinacza.

Zestaw nie tylko dostarcza narzędzi do precyzyjnego strzelania, ale również poprawia szybkość strzelania i ogólną jakość zabawy. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które planują ubiegać się o pozwolenie na broń, oferując nie tylko realistyczny trening, ale także pełen pakiet zaawansowanych akcesoriów strzeleckich.

podobne produkty