Wiatrówka pistolet Umarex HPP kal.4,5mm

Wiatrówka pistolet Umarex HPP kal.4,5mm

429,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Model: Umarex HPP
Kaliber: 4,46 mm
Prędkość początkowa: 140 m/s
Rodzaj śrutu: Kulka stalowa BB 4,46 mm
Pojemność magazynka: 15 sztuk
Zasilanie: 12 g kapsuła CO2
Waga: 815 gram
Długość: 175 mm
Szyna akcesoryjna: 22 mm picantinny
Kod producenta: 5.8156

W zestawie znajduje się:

- opakowanie stalowych kulek BB 250 sztuk
- zestaw tekturowych tarcz strzeleckich 20 sztuk
- 1 nabój CO2

dodatkowe informacje

Wiatrówka Umarex HPP kal. 4,5 mm

Umarex HPP 4,5 mm to metalowa wiatrówka CO2 z wydajnym mechanizmem Hi Power, odrzutem zamka blow-back i funkcjonalną szyną akcesoryjną.

Solidna konstrukcja wiatrówki charakteryzuje się doskonałym spasowaniem i wykończeniem detali oraz dużym ciężarem (823 g) dzięki metalowej budowie, z polimerowymi okładzinami.

Antypoślizgowe teksturowanie rękojeści i przedłużona stopka magazynka zapewniają pewny i komfortowy chwyt wiatrówki, niezależnie od wielkości dłoni. Dzięki żebrowanemu zamkowi pistoletu, przeładowanie jest komfortowe.

Na szkielecie pistoletu znajduje się szyna Picatinny, umożliwiająca montaż różnych akcesoriów strzeleckich, takich jak laserowy znacznik celu czy latarka.

Wiatrówka jest zasilana 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści. Dzięki temu sprężonemu dwutlenkowi węgla, śrut BB's osiąga prędkość do 130 m/s, umożliwiając celne strzelanie na dystansie około 20 m.

Wprowadzony system Hi Power zapewnia zwiększoną wydajność strzałów, co pozwala na oddanie nawet do 150 wyrównanych strzałów. Ilość strzałów zależy od temperatury powietrza, dynamiki strzelania i właściwej konserwacji wiatrówki.

Po upływie 48 godzin od przebicia kapsuły CO2, należy ją usunąć lub "wystrzelać". Montaż i wymiana kapsuły są proste i wymagają jedynie wsunięcia kapsuły do magazynka i dokręcenia za pomocą dołączonego klucza imbusowego.

Umarex HPP 4,5 mm to wiatrówka CO2 z mocnym odrzutem blow-back, który zapewnia realistyczne wrażenia strzelania z broni palnej. Po wystrzeleniu wszystkich BB's zamek pozostaje w tylnym położeniu, a wymiana magazynka i przeładowanie odzwierciedlają mechanikę broni palnej. Funkcjonalność ta gwarantuje doskonałą zabawę i bezpieczną naukę strzelania.

Wiatrówka używa stalowego śrutu BB's o średnicy 4,46 mm, idealnego do rekreacyjnego strzelania do celów reaktywnych, puszek i butelek. Podajnik magazynka można zablokować, umożliwiając ładowanie śrutu grawitacyjnie bezpośrednio z pojemnika. Śrut BB'S nie ulega odkształceniom pod naciskiem, co pozwala na bezpieczne ładowanie magazynków o dużej pojemności.

Wiatrówka ma mechanizm spustowy DA (double action), umożliwiający strzelanie poprzez samonapinanie. To proste i intuicyjne rozwiązanie sprawia, że Umarex HPP 4,5 mm doskonale nadaje się dla początkujących w strzelectwie pneumatycznym. Podczas przenoszenia lub przechowywania mechanizm spustowy można zablokować za pomocą zewnętrznego bezpiecznika po prawej stronie szkieletu.

podobne produkty