Wiatrówka pistolet Umarex HPP kal.4,5mm

UMAREX

Wiatrówka pistolet Umarex HPP kal.4,5mm

399,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Model: Umarex HPP
Kaliber: 4,46 mm
Prędkość początkowa: 140 m/s
Rodzaj śrutu: Kulka stalowa BB 4,46 mm
Pojemność magazynka: 15 sztuk
Zasilanie: 12 g kapsuła CO2
Waga: 815 gram
Długość: 175 mm
Szyna akcesoryjna: 22mm picantinny
Kod producenta: 5.8156

W zestawie znajduje się:

- opakowanie stalowych kulek BB 250 sztuk
- zestaw tekturowych tarcz strzeleckich 20 sztuk
- 1 nabój CO2

dodatkowe informacje

Wiatrówka Umarex HPP kal.4,5 mm

Umarex HPP 4,5 mm to wiatrówka CO2 o metalowej konstrukcji, w której zastosowano wydajny mechanizm zasilania Hi Power, system odrzutu zamka blow-back oraz funkcjonalną szynę akcesoryjną.

Solidna konstrukcja
Wiatrówka cechuje się doskonałym spasowaniem i wykończeniem detali, a także dużym ciężarem (823 g), co zawdzięcza ciężkiej metalowej konstrukcji. Z polimeru wykonano jedynie okładziny.

Antypoślizgowe teksturowanie rękojeści oraz przedłużona stopka magazynka zapewniają pewny i komfortowy chwyt wiatrówki bez względu na wielkość dłoni. Zamek pistoletu jest żebrowany w tylnej części, co pozwala na komfortowe przeładowanie.

Na szkielecie pistoletu znajduje się szyna Picatinny, umożliwiająca montaż dodatkowych akcesoriów strzeleckich np. laserowego znacznika celu, latarki lub trenażera Mantis.

Umarex HPP ma mechaniczne przyrządy celownicze, w postaci stałej szczerbiny oraz muszki z białym oznaczeniem.

Wydajne zasilanie
Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom BB's prędkość do 130 m/s oraz umożliwia celne strzelanie na dystansie około 20 m.

W wiatrówce zaimplementowano system Hi Power, który odpowiada zwiększoną wydajność strzałów. Dzięki niemu z pistoletu można oddać nawet do 150 wyrównanych strzałów!

Ilość strzałów jest oczywiście zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji wiatrówki. Trzeba również pamiętać, że kapsułę CO2 (przebitą) może pozostawić w wiatrówce maksymalnie 48 godzin.

Po upływie tego czasu kapsułę należy usunąć lub ją „wystrzelać”. Montaż oraz wymiana kapsuły są bardzo proste, wymagają jedynie wsunięcia kapsuły do magazynka oraz dokręcenia jej za pomocą dołączonego klucza imbusowego.

Mocny odrzut blow-back
Zasilanie CO2 pozwoliło na zastosowanie systemu blow-back, który jest odpowiedzialny za realistyczny odrzut zamka po oddaniu strzału. Efektowne i odczuwalne „kopnięcie” wiatrówki powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej.

Po wystrzeleniu z magazynka wszystkich BB's zamek pozostaje w tylnym położeniu. Wymiana magazynka, przeładowanie oraz proces oddawania strzału również nawiązują do mechaniki broni palnej.

Taka funkcjonalność gwarantuje doskonałą zabawę, pozwalając jednocześnie na bezpieczną naukę strzelania.

Stalowy śrut BB's
Wysuwany z rękojeści magazynek mieści 15 sztuk śrutu BB's 4,46 mm, który najlepiej sprawdzają się w rekreacyjnym strzelaniu do celów reaktywnych, puszek, butelek itp.

Podajnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, pozwala na to na ładowanie śrutu metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika.

W odróżnieniu od śrutu ołowianego BB'S nawet pod wpływem nacisku nie ulega odkształceniom, dlatego mogą być bezpiecznie ładowany do magazynków o dużej pojemności.

Mechanizm spustowy DA
W wiatrówce zastosowano mechanizm spustowy DA (double action), który umożliwia strzelanie wyłącznie z wykorzystaniem samonapinania.

Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim prosta i instynktowna obsługa, co powoduje, że wiatrówka Umarex HPP 4,5 mm świetnie sprawdzi się w rękach osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym.

Podczas przenoszenia lub przechowywania mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika zewnętrznego usytuowanego po prawej stronie szkieletu.

podobne produkty