Rękawiczki Pro Magnum Carbo Assault
dodatkowe informacje
Rękawiczki Pro Magnum Carbo Assault
Wykonany w 100% z Keproteku lekki splot zastosowany w newralgicznych miejscach rękawicy zapewnia odporność na ogień i przecinanie. Wzmocnienia na kostkach gwarantują dodatkową ochronę na uderzenia i zadrapania. Zapewniają maksymalną ochronę dłoni bez negatywnego wpływu na elastyczność rękawicy. Stworzone specjalnie dla jednostek bojowych.
Maksymalna ochrona dłoni bez negatywnego wpływu na elastyczność rękawicy.
Posiadają dopasowane, termoplastyczne osłony na kostki i palce wykonane z tworzywa TPR (Thermal Plastik Rubber) dla zapewnienia całkowitej ochrony.
Ergonomiczne naszywki rozmieszczone na wewnętrznej stronie dłoni zwiększają wytrzymałość rękawicy.
Bezszwowy system TOF (brak szwów między palcami) umożliwiający swobodne operowanie palcami dla zapewnienia większej precyzji działania
Wzmocnienia na kciukach zapobiegające przetarciom.
Wykończenie mankietu rzepem Velcro® zapewniające wygodne i komfortowe dopasowanie rękawicy do dłoni.
Mocowanie na karabińczyk umożliwia przytwierdzenie rękawic do uprzęży.
Unikalne rozwiązanie mocowania rękawic (zapobiegające gubieniu rękawic).
podobne produkty
Produkt niedostępny
Spodnie Helikon BDU Poly Cotton Ripstop czarne rozmiar ML
Produkt niedostępny
Nóż Kandar Eagle N192 duży
Produkt niedostępny
WOREK WODOSZCZELNY ARID DRY SACK ŚREDNI POMARAŃCZOWY 35L HELIKON
Produkt niedostępny
Wyrzutnia Black Cat 25 strzałów JW42
Produkt niedostępny
Pałka KOLTER-GUARD TONFA TF-01 z uchwytem
Produkt niedostępny
Ustnik słomka do alkomatów Datech komplet 10 sztuk