Zimne ognie, fontanny tortowe, konfetti

Zimne ognie, fontanny tortowe

Zimne ognie, fontanny tortowe to dział w którym znajdą Państwo:

Zimne ognie to niedrogie i bardzo popularne fajerwerki emitujące światło z iskierkami po odpaleniu. Zimne ognie wbrew pozornej nazwie nie są zimne, podczas spalania wydzielają wysoką temperaturę i należy zachowywać takie same środki ostrożności jak podczas odpalania petard. Dzielą się one głównie ze względy na rozmiar czyli długość pojedyńczego pręta.Oferowane przez nas zimne ognie występują w wersjach od 16 do 90 cm.

Fontanny tortowe to inaczej zminiaturyzowane wulkany w postaci świeczki na tort które można stosować do dekorowania potraw podczas imprez okolicznościowych jak np. urodziny. Dostępne w sprzedaży świeczki tortowe posiadają zróżnicowany czas palenia się w zależności od modelu, i tak w ofercie naszego sklepu są świeczki na tort 60 sekundowe, 90 oraz 120 sekundowe.
Wszystkie produkty w tej kategorii, zarówno świeczki tortowe jak i zimne ognie,  posiadają niezbędne atesty i certyfikaty dopuszczające je do użytku w pomieszczeniach zamkniętych.

Konfetti - zestawy lub tyby zawierające różnego rodzaju i wzory srebrne wycinki. dedykowane do imprezy okolicznościowej lub zabawy karnawałowej. Dopuszczone do użytku w pomieszczeniach zamkniętych.

Zimne ognie, fontanny tortowe oraz konfetti to popularne fajerwerki będące ozdobą przyjęć rodzinnych, uroczystości weselnych oraz wszelkich imprez okolicznościowych.