Walizki

Walizki

Kategoria w której każdy znajdzie dla siebie walizkę oraz kufer na broń do różnego typu broni długiej lub krótkiej.
Walizki na broń długą czy krótką to przede wszystkim wygoda przechowywania, transportowania oraz zabezpieczania przed dostępem osób niepowołanych.
Wszystkie walizki zostały wyposażone w prosty sposób zamykania oraz wyścielone są wewnątrz gąbką typu zęby rekina, która zapobiega przesuwaniu się broni wewnątrz podczas transportu.
Wśród nich można wyróżnić kufer na broń krótką, na broń składaną, walizki na karabiny oraz duże walizki na broń mieszczące po 2 lub nawet 3 jednostki.
W modelach typu SEC zastosowano prostą konstrukcję zamykania dzięki której w bardzo łatwy sposób zaadoptować można zamknięcie szyfratorem.
Oferowane przez sklep walizki pochodzą od włoskich producentów firm Negrini oraz Megaline gwarantujących bardzo dobry stosunek jakości do ceny produktu.

Walizka na broń jest niezbędna podczas transportu i przechowywania, ma tą przewagę nad pokrowcem, że walizka na broń jest ze sztywnego tworzywa sztucznego i dzięki temu ryzyko uszkodzenia jest minimalne. Dostępne zazwyczaj w klasycznym czarnym kolorze, chociaż zdarzają się także w innych : zielonych, granatowych, ale już mniej popularnych.