Rękawiczki Pro Magnum Carbo Assault
dodatkowe informacje
Rękawiczki Pro Magnum Carbo Assault
Wykonany w 100% z Keproteku lekki splot zastosowany w newralgicznych miejscach rękawicy zapewnia odporność na ogień i przecinanie. Wzmocnienia na kostkach gwarantują dodatkową ochronę na uderzenia i zadrapania. Zapewniają maksymalną ochronę dłoni bez negatywnego wpływu na elastyczność rękawicy. Stworzone specjalnie dla jednostek bojowych.
Maksymalna ochrona dłoni bez negatywnego wpływu na elastyczność rękawicy.
Posiadają dopasowane, termoplastyczne osłony na kostki i palce wykonane z tworzywa TPR (Thermal Plastik Rubber) dla zapewnienia całkowitej ochrony.
Ergonomiczne naszywki rozmieszczone na wewnętrznej stronie dłoni zwiększają wytrzymałość rękawicy.
Bezszwowy system TOF (brak szwów między palcami) umożliwiający swobodne operowanie palcami dla zapewnienia większej precyzji działania
Wzmocnienia na kciukach zapobiegające przetarciom.
Wykończenie mankietu rzepem Velcro® zapewniające wygodne i komfortowe dopasowanie rękawicy do dłoni.
Mocowanie na karabińczyk umożliwia przytwierdzenie rękawic do uprzęży.
Unikalne rozwiązanie mocowania rękawic (zapobiegające gubieniu rękawic).
podobne produkty
Produkt niedostępny
Nóż składany motylek Joker Zamak 7,5 cm JKR511
Produkt niedostępny
Luneta Tasco 6x40 krzyż myśliwski
Produkt niedostępny
Łuk bloczkowy Druid Camo 20 lb 89 cm
Produkt niedostępny
Nóż Columbia finka drewno czarny CL4
Produkt niedostępny
Luneta Edenberg 3-9X50 E podświetlany punkt tubus 25 mm
Produkt niedostępny
Śrut Umarex Match płaski gładki kal. 4,5 mm