
Pistolet AIR-SOFT ASG RUGER P 345 - CO2
dodatkowe informacje
Replika pistoletu Ruger P345 z oryginalnymi oznaczeniami broni palnej.
Zewnętrznie replika jest wykonana z kompozytu ABS szkielet jest metalowy. Zasilana standardową 12-gramową kapsułą CO2 . Pistolet posiada stały system hop-up, ustawiony na kulki 0.2 g, ale dzięki bardzo dużej energii początkowej można stosować cięższe kulki (0.25g – 0.33g).
Świetnie nadaje się do rozgrywek na średnim i dalekim dystansie. Pistolet posiada przyrządy celownicze ze światłowodem, który ułatwia celowanie i strzelanie po zapadnięciu zmroku.
Dobre wykonanie, bezawaryjność, duża energia oraz niska cena czynią z tego pistoletu bardzo atrakcyjny produkt.
Jedna kapsuła CO2 wystarcza na oddanie ok. 50-100 równych wystrzałów. Największy wpływ na wydajność repliki ma temperatura otoczenia, im jest wyższa tym większą ilość strzałów oddamy na jednej kapsule.
Dane techniczne
- system Hop-up
- bardzo duża energia początkowa: max: 2,8 Joula
- zasilanie: kapsuła CO2
- oryginalne oznaczenia Ruger
- wysoka trwałość
- solidne wykonanie
- zasięg skuteczny: około 30-35 metrów
- pojemność magazynka: 15 szt.
- kal. 6mm
- waga: 500g
- długość: 195mm
Uwaga ! Do konserwacji replik o zasilaniu gazowym zaleca się regularne stosowanie oleju silikonowego w sprayu .
podobne produkty


Produkt niedostępny
Przecieraki filcowe BP kal. 5,5 mm

Produkt niedostępny
Kulki ASG Rockets Professional 0,23 grama 0,5 kg

Produkt niedostępny
Nóż taktyczny Kandar N343

Produkt niedostępny
Kabura skórzana z szelkami do rewolwerów czarnoprochowych 5,5 cala ciemnobrązowa prawa

Produkt niedostępny
Wiatrówka karabinek Hatsan AT44 S10 Long z regulatorem Lothar Walther kal. 4,5 mm

Produkt niedostępny
Noktowizor Yukon Digital NV Ranger 5x42 LT
