
Scyzoryk WENGER Swiss Army 70
dodatkowe informacje
Scyzoryk WENGER Swiss Army 70
Firma Wenger to znany szwajcarski producent scyzoryków, od 1893 wytwarza scyzoryki znane na całym świecie. Używają ich żołnierze armii kilku krajów, poza tym członkowie wypraw ekstremalnych i większość miłośników natury i dzikiej przyrody.
Scyzoryk Wenger Swiss Army 70 - klasyczny szwajcarski scyzoryk. Wyposażono go w 4 narzędzia spełniające 8 funkcji.
Model Swiss Army 70 to nawiązanie do klasyki wojskowych scyzoryków, jakich używali nasi ojcowie i dziadkowie. Nowoczesna stal oraz najnowsze rozwiązania tworzą doskonałej jakości nóż z najnowszymi rozwiązaniami, który jednocześnie przypomni nam młodzieńcze lata.
Scyzoryk wyposażono w opatentowaną blokadę wkrętaka płaskiego, uruchamianą automatycznie poprzez nacisk podczas pracy tego narzędzia. Przydatne może się okazać metalowe kółko, które umożliwia przymocowanie np. do smyczy, łańcuszka lub kabla spiralnego.
Scyzoryk posiada następujące narzędzia:
- otwieracz do puszek
- śrubokręt płaski - dodatkowe funkcje: otwieracz do butelek, przyrząd do ściągania izolacji
- nóż
- szpikulec
- mały śrubokręt
Były w kosmosie, na najwyższych górskich szczytach, okrążyły Ziemię i codziennie używają ich skauci – scyzoryki wyprodukowane przez szwajcarską firmę WENGER.
podobne produkty


Produkt niedostępny
CZAPKA ZIMOWA SHARK SKIN FOLIAGE GREEN HELIKON

Produkt niedostępny
Kulochwyt karabinkowy 14x14 cm wzmocniony ocynkowany

Produkt niedostępny
Lupa bresser 25x30

Produkt niedostępny
Śrut JSB Schak 4,50 Heavy Weight blue

Produkt niedostępny
Ręcznik z powłoką antybakteryjną szybkoschnący Monster L 60x130cm

Produkt niedostępny
Etui MFH wodoopdorne na dokumenty Małe
