Luneta BSA 4-16x40 IR Variable Power

Luneta BSA 4-16x40 IR Variable Power

249,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Powiększenie: 4-16x
Średnica obiektywu 40x
Źrenica wyjściowa:
dla powiększenia 4x: 10 mm
dla powiększenia 16 x: 2,5 mm
Pole widzenia (m/100m)
dla powiększenia 4x: 27
dla powiększenia 16 x: 3
Odległośc od oka:
Pierścień paralaksy: TAK
Siatka celownicza: Multi-X
Regulacja krzyżą: 1 klik – 1/4MOA
Zakres regulacji: 40 -40 MOA
Podświetlenie: TAK
Tubus: 1-cal
Waga: 616 g
Długość: 394 mm
Producent: BSA Optics, USA

dodatkowe informacje

Luneta Bosile 4-16X40 Variable Power


Celowniki optyczne, lornetki i kolimatory firmy BSA Optics to cenione produkty obecne na rynku już od wielu lat. Cechuje je wysoka jakość, użycie do ich produkcji najlepszych materiałów zarówno do części mechanicznych jak i elementów optycznych.

Prezentowany celownik linii Variable Power jest dedykowany przede wszystkim do karabinków pneumatycznych – zarówno sprężynowych jak i PCP – oraz do broni myśliwskiej w lekkich kalibrach i broni bocznozapłonowej.

Wszystkie celowniki Variable Power wyposażono w układ optyczny wzbogacony o powłoki antyrefleksyjne gwarantujące wysoką transmisję światła a co za tym idzie jasny i wyraźny obraz padający na oko strzelca.

W lunetach tej serii zastosowano siatkę celowniczą typu Multi-X, dodatkowo wyposażoną w system podświetlenia punktu w kolorze zielonym. Strzelec ma do dyspozycji jedenastostopniową moc iluminacji krzyża, regulowaną na wieży w centralnym punkcie tubusu. Ciekawostka jest umieszczenie na tejże wieży przycisku pozwalającego na uruchomienie iluminacji punktu jednym dotykiem. Oczywiście można go zastąpić zwykłą zakrętka portu baterii, znajdującą się w komplecie z lunetą.
 
Prezentowana tutaj luneta oferuje strzelcowi zmienne powiększenie od 4 do 16 razy i średnicę obiektywu 40mm. Jest to zatem celownik który znajdzie zastosowanie na sprężynowych wiatrówkach oraz broni myśliwskiej.

podobne produkty