Kajdanki jednorazowe nylonowe HPE dwie pętle
dodatkowe informacje
Kajdanki jednorazowe nylonowe HPE dwie pętle
Jednorazowe kajdanki samozaciskowe (tzw. zipki) z niezależnymi zapięciami na każdą z krępowanych kończyn. Wykonane z czarnego nylonu - bardzo odpornego na rozerwanie i częściowo odpornego np. na przepalanie.
Paski umożliwiają zapięcie na kończynach, których obwód nie przekracza 285 mm.
Paski okalające na końcach posiadają kropkowaną powierzchnię antypoślizgową ułatwiającą szybkie zapięcie jedną ręką, także w grubej rękawicy. Na początkowym odcinku 35 mm ząbki zamykające są szczątkowe, dzięki czemu można je nosić w postaci wstępnie zapiętej i krępować obiekt szybko poprzez wsunięcie rąk. Całkowita długość kajdanek rozpiętych nie przekracza 71 cm.
Kajdanki są lekkie i niewielkie, dzięki czemu można zabrać ze sobą cały pęk, nie zwiększając zbytnio wagi przenoszonego sprzętu.
podobne produkty
Produkt niedostępny
Paralizator Paralyseur FOX M11 z latarką 9 MV SILV
Produkt niedostępny
Rękawice Mechanix Wear FastFit Covert czarne rozmiar M
Produkt niedostępny
Ładownica na kolbę brązowa kula 1XD/8
Produkt niedostępny
Łuk klasyczny Jandao Begginer 66 cali 34 LBS
Produkt niedostępny
Wyrzutnia Thunder Rain 25 strzałów
Produkt niedostępny
Spodnie Pentagon BDU 2.0 Wolf Grey rozmiar 48