Rewolwer hukowy Rohm RG-46 kal. 6mm

Rewolwer hukowy Rohm RG-46 kal. 6mm

499,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

Dane techniczne:

Kaliber: 6 mm Flobert (short)
Mechanizm spustowy: SA/DA
Pojemność magazynka: 7 nabojów
Długość: 148 mm
Okładziny rękojeści: tworzywo sztuczne
Waga: 439 g
Producent: Umarex/RÖHM, Niemcy

Produkt koncesjonowany.pdf

W zestawie znajduje się:

- walizka polimerowa
- nasadka do wystrzeliwania rac

dodatkowe informacje

Rewolwer hukowy Rohm RG-46 kal. 6mm

Rewolwer hukowy RG 46 jest zasilany nabojami hukowymi 6 mm flobert (ślepymi, znanymi również jako 6 mm short). Rewolwer znakomicie sprawdzi się zarówno jako urządzenie odstraszające potencjalnych napastników, w celu wezwania pomocy oraz podczas wydarzeń okolicznościowych.

Rewolwer posiada ruchomy kurek, który współpracuje z mechanizmem spustowym SA/DA (ang.Single/Double Action - podwójnego działania) - pozwala to strzelać szybko z samonapinaniem kurka pokonując lekki opór spustu na całej długości jego drogi. Kurek może zostać napięty kciukiem lub drugą ręką (tryb SA), strzał padnie po pokonaniu oporu na bardzo krótkiej drodze spustu. W trybie DA można oddać szybko kilka strzałów, jeden po drugim z samonapinaniem - pokonując całą długość drogi spustu.

Szkielet rewolweru wykonany jest w pełni z metalu, co zapewnia realistyczną wagę i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowym atutem rewolweru jest działająca jako ejector (wyrzutnik łusek) oś obrotu bębna, ułatwiająca opróżnienie komór bębna z wystrzelonych nabojów hukowych.

Odkręcana lufa w rewolwerze stanowi jednocześnie nasadkę do wystrzeliwania rac która to kompatybilna jest ze wszystkimi modelami rac kalibru 15 mm dostępnymi na naszej stronie:

RACE

Urządzenie przystosowane jest tylko i wyłącznie do stosowania naboi hukowych 6 mm flobert (6 mm short). Dzięki odpowiedniej budowie bębna rewolweru i zastosowanym w nim zabezpieczeniom, rewolweru tego nie da się przerobić na broń palną ostrą. Nie pasuje do niego żadna inna amunicja gazowa ani ostra.
Rewolwer jest dostępny bez zezwoleń tylko dla osób pełnoletnich.

Zastosowanie:

- odstraszanie ludzi

- odstraszanie zwierząt

- wzywanie pomocy

- miotanie rac

- pistolet startowy

podobne produkty