Śrut JSB SCHAK kal. 4,50 mm płaski gładki

Śrut JSB SCHAK kal. 4,50 mm płaski gładki

29,00 zł

Powiadom mnie o dostepności

dodatkowe informacje

Śrut DIABOLO JSB SCHAK  kal. 4,50 mm / 177  płaski gładki

Śrut cechuje się bardzo wysoką dokładnością wykonania.
Przeznaczony do strzelań sportowych do tarcz tekturowych.

Opakowanie: 500 sztuk
Waga śrutu: 0,52 grama / 8,44 grani
Producent: JSB Czechy

JSB – JOSEF SCHULZ BOHUMIN

Firma Josef Schulz Bohumin Match Diabolo została założona w roku 1991 przez byłego strzelca sportowego a obecnie trenera klubu strzeleckiego w Bohuminie (Czechy)– pana Jozefa Schulza. Wiele strzelców wywodzących się z tego klubu reprezentuje Czechy na arenie międzynarodowej w różnych konkurencjach strzeleckich.

Josef Schulz zaangażował się w rozwój i badania dotyczące produkcji śrutu do broni pneumatycznej najwyższej jakości wykorzystując swoje doświadczenia i umiejętności strzeleckie.

Obecnie firma zatrudnia 20 osób, z czego 5 osób zajmuje się produkcją a reszta czuwa nad wizualną kontrolą najwyższej jakości śrutu dokonując ręcznej selekcji.

Producent JSB znany jest z doskonałej jakości na całym świecie a przy użyciu jego śrutu  strzelcy wielokrotnie uzyskiwali już medalowe miejsca podczas olimpiad i mistrzostw.

Wielu znanych producentów broni pneumatycznej z całego świata zamawia śrut ze swoim logiem właśnie w małej fabryce JSB w Bohuminie.

 

Najbardziej znanym śrutem w ofercie JSB jest grupa śrutów EXACT charakteryzujących się najwyższą możliwą precyzją i doskonałą jakością. Są to śruty ciężkie przeznaczone do strzelań na duże odległości. Każdy pojedynczy śrut jest indywidualnie sprawdzany i ręcznie sortowany.

podobne produkty